Вхідні та міжкімнатні пластикові двері з звичайною створкою

Металопластикові двері з звичайною стулкою у Львові

Пластикові двері з звичайною стулкою використовують в приміщеннях з середньою та малою інтенсивністю людського потоку як додаткові вхідні двері, міжкімнатні двері, тамбурні двері, двері в окремі офісні приміщення.

Металопластикові двері з звичайною стулкою можуть бути виконані у львові з німецького профілю KBE, та Українського профілю WDS. З цією звичайною стулкою, можна виготовити двері внутрішнього та зовнішнього відкривання. По замовчуванню, та по пожежним нормам, двері повинні відкриватися на вулиці (зовнішнє відкривання). На звичайну дверну стулку можна ставити дверні накладні петлі (ми використовуємо петлі ROTO 80кг) або полегшені , так звані середні петлі.

 

Металопластикові двері з звичайною стулкою, так само як з підсиленою, можуть мати нажимну чи офісну ручку, один чи два звичайні замки або замком-рейкою. При використанні офісної ручки, ми рекомендуємо ставити на такі двері дотягувач. Двері з звичайною стулкою можуть бути з порогом та без порогу. При потребі, звичайна створка, як KBE, так і WDS, може бути заламінована з однієї або з двох сторін. Двостороння ламінація може бути виконана на пластикових профілях темного кольору.

Звичайна дверна стулка відрізняється від підсиленою тим, що сама по собі є вужчою, в середині стулки є тоньший метал п-подібної форми. Окрім того в звичайній та полегшеній стулці кути зварюються без застосування спеціального закладного елемента. Через це, звичайна стулка є не настільки міцна як підсилена.

Петлі

В пластикових дверях з звичайною створкою, ми можем використовувати два варіанти петель:

  • Петлі німецького виробника ROTO, які витримують навантаження до 80 кг.

    Дверна петля ROTO PS23 білаДверна петля ROTO PS23 коричнева

  • Регулювання по вертикалі: +5/-1мм;
  • Регулювання по горизонталі: ± 5мм;
  • Регулювання прижиму стулки: ± 1,25 мм;
  • Максимальна вага стулки: 80 кг.
  • Петлі балконного типу
  • Балконні петлі розраховані на меншу вагу стулки, мають менше можливостей по регулюванню, проте виглядають менш масивно ніж накладні петлі ROTO. Ідеально підходять для балконних дверей, дверей в сан вузли, тощо.

Дотягувачі на металопластикові двері.

Дотягувач GEZE 2000Наші металопластикові двері можуть комплектуватися дотягувачами. На двері з офісною ручкою та роликовим замком, ми рекомендуємо обов'язково ставити дотягувачі. В наших дверях ми використовуємо лише надійні та якісні дотягувачі відомих виробників - GU 440 або GEZE 2000. При потребі, в дотягувач можна добавити опцію фіксування дверей в відкритому положенні. Дотягувачі бувають білого, сірого та коричневого кольору.

 

Фіксована тяга GEZE 2000