Вхідні металопластикові двері з підсиленою створкою у Львові

Металопластикові двері з підсиленою створкою

Двері з підсиленою створкою використовуються в приміщеннях з великою інтенсивністю людського потоку, магазинах, офісних центрах, тощо.

Можуть виконуватися в двох варіантах:

  • З німецького профілю KBE (3-х камерного) kbe logo
  • З українського профілю WDS (3-х та 4-ти камерного) logo wds

Зварний кут металопластикових дверейУвага!!! Кути в підсиленій створці з'єднуються за допомогою спеціального зварного кута, завдяки чому зварка кута виходить значно надійніша від кутів без зварного кута. Металопластикові двері з підсиленою створкою у львові будуть працювати довго та надійно.

 

Металопластикові підсилені двері, можуть комплектуватися нажимними чи офісними ручками, одним або двома звичайними замками, або замком рейкою (управління ручкою або ключем).  Якщо використовуєте офісну ручку та замок з роликом, рекомендується використовувати  дотягувач. На підсилену дверну створку ставляться підсилені дверні петлі ROTO 120 кг.

Вхідні підсилені двері з профілю KBE

58mm3kam

kbe підсилена створкаМеталопластикові двері з профілю KBE можуть мати як внутрішнє так і зовнішнє вікдривання. По замовчуванню вхідні двері повинні відкриватися навулицю. В підсиленій стулці використовується армування товщиною 2 мм. Як правило, пластикові двері комплектуються алюмінієвим порогом, але, за потреби, можливе виконання дверей в цокольному варіанті. Металопластикові двері можуть бути виготовлені в білому, односторонньому та двосторонніх декорах виконаних на коричневій основі, що є особливо актуальним для центральних вулиць львова.

Стандартні кольори

Вхідні підсилені двері з профілю WDS у Львові

60mm3kam
70mm4kam
wds підсилена створка 60mmwds підсилена створка 70mmПідсилені металопластикові двері з профілю WDS можуть бути лише зовншінього відкривання, тобто відкриватися на вулицю. В підсиленій стулці використовується армування товщиною 1,8 мм. Як правило, пластикові двері комплектуються алюмінієвим порогом, але, за потреби, можливе виконання дверей в цокольному варіанті. Металопластикові двері можуть бути виготовлені в білому, односторонньому та двосторонніх декорах виконаних на білій основі.

Стандартні кольори

Увага!!! Підсилена дверна створка з профілю WDS в двохсторонній ламінації, може бути виконана лише на білій основі!
 

Петлі

В пластикових дверях з підсиленою створкою, ми використовуємо якісну та надійну петлю німецького виробника ROTO, яка витримує навантаження 120 кг.

Дверна петля ROTO PS27 білаДверна петля ROTO PS27 коричнева

  • Регулювання по вертикалі +5/-1мм;
  • Регулювання по горизонталі + 10/-5мм;
  • Регулювання прижиму стулки + 1,25 мм;
  • Максимальна вага стулки 120 кг.

Дотягувачі на металопластикові двері.

Дотягувач GEZE 2000Наші металопластикові двері можуть комплектуватися дотягувачами. На двері з офісною ручкою та роликовим замком, ми рекомендуємо обов'язково ставити дотягувачі. В наших дверях ми використовуємо лише надійні та якісні дотягувачі відомих виробників - GU 440 або GEZE 2000. При потребі, в дотягувач можна добавити опцію фіксування дверей в відкритому положенні. Дотягувачі бувають білого, сірого та коричневого кольору.

 

Фіксована тяга GEZE 2000