Двері в комірчину

Пластикові двері в комірчину (кладовку)

Часто, роблячи ремонт на балконі, виникає потреба поставити двері в комірчину. Пропонуємо зробити їх металопластиковими. Як правило двері в комірчину роблять глухими (зашивають сендвіч панеллю ), хоча за потребою їх можна зробити і прозорими (використавши склопакет). Для здешевлення, двері ставлять білого кольору, але за потребою двері можна зробити в одно- чи двосторонній ламінації.

Два варіанти пластикових дверей в комірчину (кладовку)

  • Двері з замком (закривання на ключ)
  • Двері без замка(закривання як звичайне вікно)
 
Двері з замком
Для дверей з замкою використовують віконну раму, дверну полегшену стулку, замок з ключем або замок рейку (при потребі більш щільного закривання дверей). Ручка ставиться нажимна з обох сторін.
Двері без замка
Двері без замка виготовляються з використанням віконної рами та віконної стулки, ставиться фурнітура для відкривного вікна, балконна защіпка , яка фіксує двері в закритому положенні без замикання ручкою. Ручка ставиться віконна з однієї сторони.

Який варіант дверей необхідний Вам? З замком чи без?

Якщо в Вас звичайний, індивідуальний балкон, тобто доступ до балкону є лише в Вас чи Вашої сім'ї ставте варіант без замка - ціна буде дешевшою ніж в варіанті з замком, якщо ж в вас спільний балкон з сусідами, або є можливість доступу до комірчини інших людей - вам необхідний варіант з замком.