Балконні двері та балконні блоки у Львові

Ми пропонуємо будь-який необхідний Вам конструктив та конфігурацію балконних дверей та балконних блоків у Львові та області.

renolitЯк правило, балконні двері виготовляються з віконної рами та віконної стулки. Металопластикові балконні двері, по суті, це велике вікно. Вони, як звичайне металопластикове вікно, відкриваються в середину та можуть бути відкривними та ухильно-відкривними. Різниця в ціні, між відкривними та ухильно-відкривними балконними дверима невелика, тому краще їх робити ухильно-відкривними. Дехто вважає, що якщо двері крім відривання будуть ще й нахилятися, то вони будуть менш надійними та швидше зламаються, але це не так. Віконна (балконна) фурнітура розрахована витримувати необхідні навантаження, та має необхідний запас міцності. Навпаки, металопластикові балконні двері ухильно-поворотного типу значно легше відрегулювати та відремонтувати. Окрім того, Ви завжди зможете використати їх для додаткового провітрювання приміщення.

Увага!!! Максимальна висота балконних дверей (на яку розрахована фурнітура) - 2400 мм.
 

Балконні двері в балконному блоці, часто розділяють горизонтальною перемичкою на дві частини, завдяки якій, балконні двері отримують додаткову жорсткість. Нижню частину балконних дверей можна зробити глухою (непрозорою), зашити сендвіч-панеллю, або прозорою - поставити склопакет. Якщо в вас на балконі чисто та ідеальний порядок - використовуйте склопакет, якщо ж Ви використовуєте балкон як склад різних потрібних речей - ставте сендвіч-панель. Склопакет, в нижній частині балконних дверей, додатково пропускає в приміщення світло та робить кімнату світлішою.

Балконні двері повинні комплектуватися балконною защіпкою та балконною ручкою (її ще називають "ракушкою"), котра стоїть з сторони вулиці, та дозволяє причинити за собою балконні двері коли ви вийшли на балкон. Балконні ручки бувають пластикові та металеві, білого та коричневого кольору. Балконна защіпка - це елемент, який фіксує двері в закритому положенні (без повертання ручки) та дозволяє відчинити їх просто штовхнувши.

Чим відрізняється балконний блок від балкониих дверей

Балконний блок - це одне чи декілька металопластикових вікон, розміщених зліва чи справа (чи одночасно справа та зліва) балконних дверей. Тобто, можна сказати що балконний блок - це об'єднані балконні двері з вікном в одну конструкцію. З'єднання цих двох конструкцій в одну, відбувається за допомогою пластикових з'єднювачів. Пластикові з'єднювачі бувають прості (без армування) та армовані (всередині знаходиться метал). В звичайних балконних блоках використовуються звичайні пластикові з'єднювачі. Якщо ж необхідно об'єднати великі конструкції, використовують армовані з'єднювачі. З'єднювачі дозвлоляють приховати місце стику балконних дверей та вікна та додатково захищають від пробування.
Тобто балконний блок - це дві чи більше конструкції, об'єднанні в одну, а балконні, - це просто балконні двері.

Коли телефонуєте, щоб дізнатися ціну балконного блоку, розраховувати його потрібно саме як балконний блок, а не рахувати окремо балконні двері та вікно. Тому, що коли ви прораховуєте окремо, Вам не врахують вартість з'єднювача (між вікном та дверима), і після візиту замірника, Ви будете неприємно здивовані збільшенням ціни.

Варіанти балконних блоків

Балконний блок
Найпростійший:
Балконні двері відкриваються та нахиляються, вікно поруч балконних дверей глухе.
Переваги:
В квартиру проникає найбільше світла. Для провітрювання використовуються балконні двері. Вартість балконного блоку - найнижча.
Недоліки:
Недоліків немає.
Балконний блок
Більше повітря:
Балконні двері відкриваються та нахиляються, вікно поруч балконних дверей теж відкривається та нахиляється.
Переваги:
В квартиру проникає ще більше повітря. Для провітрювання можна використовувати балконні двері та вікно поруч балконних дверей. Світла проникає чуть менше ніж в варіанті з глухим вікном. Вартість балконного блоку - більш ніж в попередньому випадку, орієнтовно на 400 грн.
Недоліки:
Недоліки - більша ціна ніж в першому випадку
Балконний блок
Більше повітря варіант 2:
Балконні двері відкриваються та нахиляються, вікно поруч балконних дверей розділене на дві частини, одна з яких теж відкривається та нахиляється.
Переваги:
В квартиру проникає більше повітря, для провітрювання можна використовувати балконні двері та вікно поруч балконних дверей. Світла проникає чуть менше ніж в варіанті з глухим вікном. Вартість балконного блоку - більша ніж в варіанті з глухим вікном, орієнтовно на 400 грн.
Недоліки:
Недоліки - більша ціна ніж в першому випадку

Ціни на балконні двері та балконні блоки у Львові та області

Ціни на деякі балконні двері та балконні блоки, Ви можете дізнатися в цьому розділі     Ціни на металопластикові вікна
Якщо ж там Ви не знайшли необхідного Вам варіанту, зетелефонуйте до нас в офіс, і ми в телефонному режимі прорахуємо Вам вікна та двері згідно Ваших побажань.

Телефонуйте до нас в офіс

phone

241-98-61
241-98-66
050-315-00-44
067-340-37-49