Балконні двері та балконні блоки у Львові

Ми пропонуємо будь-який необхідний Вам конструктив та конфігурацію балконних дверей та балконних блоків у Львові та області.

renolitЯк правило, балконні двері виготовляються з віконної рами та віконної стулки. Металопластикові балконні двері, по суті, це велике вікно. Вони, як звичайне металопластикове вікно, відкриваються в середину та можуть бути відкривними та ухильно-відкривними. Різниця в ціні, між відкривними та ухильно-відкривними балконними дверима невелика, тому краще їх робити ухильно-відкривними. Дехто вважає, що якщо двері крім відривання будуть ще й нахилятися, то вони будуть менш надійними та швидше зламаються, але це не так. Віконна (балконна) фурнітура розрахована витримувати необхідні навантаження, та має необхідний запас міцності. Навпаки, металопластикові балконні двері ухильно-поворотного типу значно легше відрегулювати та відремонтувати. Окрім того, Ви завжди зможете використати їх для додаткового провітрювання приміщення.

Увага!!! Максимальна висота балконних дверей (на яку розрахована фурнітура) - 2400 мм.
 
Детальніше: Балконні двері та балконні блоки у Львові

Вхідні металопластикові двері з підсиленою створкою у Львові

Металопластикові двері з підсиленою створкою

Двері з підсиленою створкою використовуються в приміщеннях з великою інтенсивністю людського потоку, магазинах, офісних центрах, тощо.

Можуть виконуватися в двох варіантах:

  • З німецького профілю KBE (3-х камерного) kbe logo
  • З українського профілю WDS (3-х та 4-ти камерного) logo wds

Зварний кут металопластикових дверейУвага!!! Кути в підсиленій створці з'єднуються за допомогою спеціального зварного кута, завдяки чому зварка кута виходить значно надійніша від кутів без зварного кута. Металопластикові двері з підсиленою створкою у львові будуть працювати довго та надійно.

 

Металопластикові підсилені двері, можуть комплектуватися нажимними чи офісними ручками, одним або двома звичайними замками, або замком рейкою (управління ручкою або ключем).  Якщо використовуєте офісну ручку та замок з роликом, рекомендується використовувати  дотягувач. На підсилену дверну створку ставляться підсилені дверні петлі ROTO 120 кг.

Детальніше: Вхідні металопластикові двері з підсиленою створкою у Львові

Вхідні та міжкімнатні пластикові двері з звичайною створкою

Металопластикові двері з звичайною стулкою у Львові

Пластикові двері з звичайною стулкою використовують в приміщеннях з середньою та малою інтенсивністю людського потоку як додаткові вхідні двері, міжкімнатні двері, тамбурні двері, двері в окремі офісні приміщення.

Металопластикові двері з звичайною стулкою можуть бути виконані у львові з німецького профілю KBE, та Українського профілю WDS. З цією звичайною стулкою, можна виготовити двері внутрішнього та зовнішнього відкривання. По замовчуванню, та по пожежним нормам, двері повинні відкриватися на вулиці (зовнішнє відкривання). На звичайну дверну стулку можна ставити дверні накладні петлі (ми використовуємо петлі ROTO 80кг) або полегшені , так звані середні петлі.

 

Металопластикові двері з звичайною стулкою, так само як з підсиленою, можуть мати нажимну чи офісну ручку, один чи два звичайні замки або замком-рейкою. При використанні офісної ручки, ми рекомендуємо ставити на такі двері дотягувач. Двері з звичайною стулкою можуть бути з порогом та без порогу. При потребі, звичайна створка, як KBE, так і WDS, може бути заламінована з однієї або з двох сторін. Двостороння ламінація може бути виконана на пластикових профілях темного кольору.

Звичайна дверна стулка відрізняється від підсиленою тим, що сама по собі є вужчою, в середині стулки є тоньший метал п-подібної форми. Окрім того в звичайній та полегшеній стулці кути зварюються без застосування спеціального закладного елемента. Через це, звичайна стулка є не настільки міцна як підсилена.

Детальніше: Вхідні та міжкімнатні пластикові двері з звичайною створкою

Двері з полегшеною створкою

Металопластикові двері з полегшеною стулкою у Львові

З профілю WDS можливо виготовити металопластикові двері з полегшеною стулкою. Полегшену стулку використовують в металопластикових дверях з малою інтенсивністю відкривання, це можуть бути балконні двері, двері в санвузли, комірчини, тощо. В балконних дверях чи балконних блоках, полегшену дверну стулку використовують в тому випадку, якщо на балконні двері необхідно поставити дверний замок, або зробити відкривання дверей на вулицю.

Якщо Вам потрібно зробити двері в комірчину або ще кудись, де немає потреби в замку, вожна виготовити варіант з нижчою ціною використавши віконну стулку та фурнітуру для відкривного вікна.

Полегшені двері з профілю WDS можуть бути білого, з односторонньою чи двосторонньою ламінацією. Якщо потрібна двостороння ламінація, вона може бути виконана на профілі коричневого кольору.
Двері з полегшеної стулки можуть бути з алюмінієвим порогом, пластиковим високим порогом або без порогу.

На полегшену дверну стулку ставляться:

  • Петлі балконні Siegenia.
  • Ручка нажимного типу
  • Замок звичайний з ключем, або замок-рейка

Двері в комірчину

Пластикові двері в комірчину (кладовку)

Часто, роблячи ремонт на балконі, виникає потреба поставити двері в комірчину. Пропонуємо зробити їх металопластиковими. Як правило двері в комірчину роблять глухими (зашивають сендвіч панеллю ), хоча за потребою їх можна зробити і прозорими (використавши склопакет). Для здешевлення, двері ставлять білого кольору, але за потребою двері можна зробити в одно- чи двосторонній ламінації.

Два варіанти пластикових дверей в комірчину (кладовку)

  • Двері з замком (закривання на ключ)
  • Двері без замка(закривання як звичайне вікно)
 
Двері з замком
Для дверей з замкою використовують віконну раму, дверну полегшену стулку, замок з ключем або замок рейку (при потребі більш щільного закривання дверей). Ручка ставиться нажимна з обох сторін.
Двері без замка
Двері без замка виготовляються з використанням віконної рами та віконної стулки, ставиться фурнітура для відкривного вікна, балконна защіпка , яка фіксує двері в закритому положенні без замикання ручкою. Ручка ставиться віконна з однієї сторони.

Який варіант дверей необхідний Вам? З замком чи без?

Якщо в Вас звичайний, індивідуальний балкон, тобто доступ до балкону є лише в Вас чи Вашої сім'ї ставте варіант без замка - ціна буде дешевшою ніж в варіанті з замком, якщо ж в вас спільний балкон з сусідами, або є можливість доступу до комірчини інших людей - вам необхідний варіант з замком.