Декор. Ламінація металопластикових вікон

renolitЯкщо Ви хочете щоб Ваше вікно було цікавого кольору, та мало цікаву текстуру дерева, Вас повинна зацікавити ламінація металопластикових вікон у Львові. Ламінація пластику відбувається з використанням спеціальної плівки різних кольорів та текстур. Ламінація металопластикового вікна чи дверей відбувається перед виготовленням віконної чи дверної конструкції. На спеціальному обладнанні плівка накладається на профіль, пізніше під тиском та при високій температурі приклеюється до нього. Ламінат приклеюється до пластику на молекулярному рівні і саме через це, з часом, та під дією зовншінього середовища, не відклеється та не втратить кольору. Це найбільш якісний метод надавання пластику кольору. Заламінований пластиковий профіль повинен "відлежатися" до двох тижнів. Саме тому, термін виготовлення металопластикових вікон в нестандартній ламінації більший ніж вікон білого кольору.

При бажанні, пластикове вікно можна замовити як в односторонній ламінації, так і в двохсторонній ламінації.

В односторонній ламінації, плівка наноситься на профіль з білою основою, тільки з однієї сторони. Одностороння ламінація буває або внутрішня або зовнішня. Якщо Ви хочете щоб Ваше вікно було з вулиці в декорі, а з середини біле, необхідно замовляти зовнішню ламінацію. Якщо ж необхідно щоб з вулиці був білий колір, а з середини "під дерево", Вам необхідна внутрішня ламінація. По замовчуванню одностороння ламінація рахується зовнішня.

В двосторонній ламінації плівка наклеюється на профіль з двох сторін. Основа на яку наклеюється ламінат, в двохсторонній ламінації повинна бути коричнева. Деякі фірми, щоб зєкономити, роблять двосторонню ламінацію на білий профіль. Тоді при відкритті пластикового вікна чи дверей, з торця буде видно білий профіль, що виглядає не дуже гарно. Наше підприємство не використовує такий метод ламінації, ми ламінуємо пластиковий профіль лише на темній основі. За винятком профілів, яких в природі не існує в темній масі. Двостороння ламінація може бути виконана різними плівками, наприклад, з вулиці червною, з середини "під дерево".

Ламінація виконує не тільки декоративну, але й захистну функцію. Ламіновані вікна набагато стійкіші за фарбовані, їх важче подряпати. Ламіновані вікна стійкі до зовнішнього середовища, вони не вигорають на сонці, нечутливі до опадів, витримують перепади температури від -80 до +130°С. Ламіновані (декоровані чи кольорові) металопластикові вікна та двері користуються великим попитом в ценртральній та історичній частині Львова.

Однією з головних переваг ламінованого профілю над фарбованим є висока стійкість до механічних пошкоджень - декоративна ПВХ-плівка не відміну від фарби не царапається. Ламінований профіль стійкий до погодніх умов - плівка не вигоряє на сонці, нечутлива до опадів, витримує перепади температури від -80 до +130°С. Гарантована довговічність і естетичність виду вікна до 20 років. Кольорові пластикові вікна у Львові - це не тільки фантазії замовників, але й регламентована необхідність. Особливо це стосується центральної та історичної частин міста.

Ціна на ламіновані вікна у Львові орієнтовно на 25-35% більша ніж за білі вікна.

Стандрартна ламінація вікон та дверей з профілю WDS

Увага! Підсилена дверна створка не може бути заламінована з двох сторін на темній основі!
Увага!!! Кольори на екрані можуть відрізнятися від реальних. Лише для ознайомлення!
 

Стандартна ламінація вікон та дверей з профілю KBE

Увага!!! Кольори на екрані можуть відрізнятися від реальних. Лише для ознайомлення!
 

Варіанти ламінації металопластикових вікон чи дверей

Увага!!! Кольори на екрані можуть відрізнятися від реальних. Лише для ознайомлення!
Щоб дізнатися назву та код необхідного кольору, наведіть на нього курсор, або клікніть по ньому.