Консультація та заміри вікон

Рішення заміни старих вікон на нові базується бажанням покращити теплові та звукоізоляційні характеристики квартири чи будинку. Віконний ринок перенасичений пропозиціями  виробників вікон та їх посередників. Як непомилитися в виборі вікон, і купити вікна не рік-два, а на кілька десятків років? Як правильно підібрати пластиковий профіль та склопакет, яка буває фурнітура та армування? Розібратися в цьому допоможуть Вам наші консультанти.

Консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

infoПеред тим як замовити вікна, слід розібратися в великій кількості профільних систем та зробити свій вибір прийнявши до уваги виробника профіля та кількість камер металопластикового профілю. Ми розповімо про переваги металопластикових вікон з різних профільних систем, та допоможемо Вам підібрати саме ту комплектацію вікна, замовиши котре ви будете задоволені на всі сто відсотків.

Якщо Ви вибираєте співвідоношення ціна-якість-теплові характеристики вам слід звернути увагу на металопластикові вікна. Якщо ж у Вас в вимогах переважає довговічність, Вам підійдуть теплі алюмінієві вікна.

В наш час, коли вартість газу та енергоносіїв невпинно зростає, варто не просто замінити старі вікна на нові, а поставити вікна з підвищеними тепловими характеристиками, завдяки чому, ви зможете в майбутньому зекономити значні кошти  на опаленні квартири чи будинку.

Наший офіс знаходиться безпосередньо поруч з нашим виробництвом, і тому, приїхавши до нас, ви зможете отримати невелику безкоштовну екскурсію по нашому виробництву. Де побачити весь процес виробництва металопластикових чи алюмінієвих вікон.

Заміри вікон

При замовленні вікон, точні заміри відіграють велику роль, адже від цього буде залежати правильність монтажу віконно-дверних конструкцій. Виклик замірника (за умови замовлення вікон) в нас безкоштовний. Замірник зізвонеться з Вами та під'їде до Вас в зручний вам час. Якщо ж Ви впевнені в власних силах і хочете замовити вікно згідно Ваших розмірів, тоді  для оформлення замовлення чекаємо Вас в нашому офісі за адресою м. Львів, вул Пасічна 93а.