Оскління балконів та лоджій. Вибір між алюмінієм та металопластиком

Порівняння холодного та теплого оскління
Алюмінієвий профіль "Alutech"
Холодний розсувний алюміній, в якому відсутня термоізоляція. Температура на такому балконі чи лоджії буде ± така сама як на вулиці. Призначення такого оскління - захист від вітру, дощу та снігу.
Металопластиковий профіль
Вікна з пластикових профілів забезпечують максимальну теплоізоляцію зимою. Розмістивши на балконі батарею чи інше опалення, ви зможете використовувати лоджію чи балкон в якості додаткової кімнати, робочого кабінету, тощо.

 

 

 

Три причини засклити балкон

Завдяки осклінню балкону ви отримуєте:

 • Покращену теплоізоляцію кімнати, суміжної з балконом. Холодний чи теплий засклений балкон, підвищує температуру на декілька градусів та дозволяє забути про перетяги.
 • Збільшення звукоізоляції. Якщо шум з вулиці заваджає вам спати чи працювати, оскління балкону чи лоджіїї дозволяє понизити рівень шуму до 40 Дб.
 • Покращений естетичний вигляд балкону чи лоджії. Засклений балкон дозволить використовувати додаткову площу, не як комірчину чи склад речей, а як місце відпочинку чи роботи. Після оскління балкону ви забудете що таке калюжі чи кучугури снігу на підлозі. Оскління балкону дозволить розширити площу вашої квартири без складних будівельних робіт.

 

Вибір між холодним алюмінієм та теплим металопластиком

На вибір оскління балконів та лоджій впливає два фактори: мету, яку ви хочете досягнути ставлячи вікна на балкон, та технічними можливостями вашого будинку.

Особливості холодних розсувних вікон з алюмінію:

 • Вага. Алюмінієві розсувні вікна на балкон, є значно легшими в порівнянні з металопластиковими вікнами. В алюмінієвих розсувних вікнах, як правило, використовується не склопакет, а одинарне скло 4 або 6 мм, крім того, алюміній сам по собі жорсткий метал і тому потреби в армуванні немає. Це все значно зменшує вагу вікон з холодного розсувного алюмінію. Орієнтовна вага 1м² розсувного балкону з алюмінію з склом 4 мм ±12-15кг.
 • Теплові характеристики. Холодний розсувний алюміній не дозволить використовувати приміщення балкону чи лоджії в холодну пору року з комфортною температурою. Температура на засленому балконі буде практично така сама як і на вулиці. Зате функцію захисту від відтру, та опадів такий балкон виконає на 100 відсотків.
 • Система відкривання. Як правило, вікна з холодного алюмінію на балкон роблять розсувними, але також вони можуть бути і відкривними, ухильними та ухильно-відкривними. Велика перевага розсувних алюмінієвих вікон є те що, завдяки особливостям розсувної системи, ви можете відкрити велику площу вікна, крім того в вас відкриваються усі стулки і ви можете зробити доступ на вулицю практично будь-якому місці балкону. Розсувні стулки можна легко зняти, що полегшить миття вікон, а потім так само легко і змонтувати на попереднє місце.
 • Кольори. Розсувні алюмінієві балкони можна пофарбувати в будь-який колір RAL, або заламінувати їх в текстуру дерева.

Особливості теплих вікон на балкон з металопластику

 • Вага. Металопластикові вікна на балкон, є важчими ніж алюмінієві. Як правило в металопластикових вікнах використовується скплопакет (2 скла) та армування, тому вага 1 м² орієнтовно 24-30 кг.
 • Теплові характеристики. Металопластикові вікна на балкон, при умові використання склопакету, є теплою системою яка здатна підтримувати комфортну температуру на балконі.
 • Кольори. Металопластикові профіля KBE, WDS, TRIO дають змогу виконувати балконні конструкції в білих та ламінованих варіантах.
 • Система відкривання. Стулки на балкони та лоджії у львові можуть бути відкривними, ухильними, ухильно-відкривними та ухильно-розсувними. Як правило більшість використовує універсальний ухильно-відкривний варіант.