Дешеві вікна. Обережно низька якість.

Незважаючи на велику кількість віконних фірм, ціни на якісні пластикові вікна у львові не зменшуються. Вартість сировини з якої виготовляється пластик, металу для армування, скла для склопакетів, тільки росте. Зважаючи на велику конкуренцію, деякі фірми щоб привабити клієнта низькою ціною на пластикові вікна, зменшує вартість вікна за рахунок зменшення якості комплектуючих вікна. Як правило здешевлення може відбутися наступним чином:

  • Зменшення якості ПВХ профілю - при виробництві вікна використовують пластмасу з дешевих компонентів (може зявлятися неприємний запах, з часом вікно може втратити білизну, профіль робиться крихкий), зменшення товщини стінок ПВХ профілю, завдяки чому зменшується кількість сировини необхідної для виробництва профілю, а отже зменшується і ціна.
  • Зменшення товщини металу яке використовується для армування пластикового вікна. Наслідком такої економії може бути втрата геометрії стулки, викривляння рами вікна, що призводить до нещільного примикання стулки до рами, через що виникає продування, стулка провисає, її стає важко відкривати-закривати.
  • Використання дешевої фурнітури, або економія при використанні не всіх необхідних елементів фурнітури. Неякісна фурнітура з часом може окислюватися, ржавіти і приходити в негодність, її важко регулювати і практично неможливо знайти заміну зламаним елементам. Економія при недоставлянні необхідних елементів вилазить боком зимою, коли з вікна починає сифонити, його неможливо закрити.
  • На склопакетах можна зекономити використовуючи дешеве скло, меншої товщини ніж необхідно, або використовуючи дешеві неякісні компоненти які забезпечують герметичність склопакетів, склопакети з часом розгерметизовуються, вікна починають запотівати з середини. Неякісна дистанційна рамка з часом може ржавіти.
  • Виробництво вікон на дешевому обладнанні або людьми які немають досвіду виробництва вікон. Неякісні стики, неправильно поставлена фурнітура, недороблені вікна (без водовідводів, заглушок і т.п) все це впливає на подальшу експлуатацію вікон.

Якщо ви хочете щоб ваші вікна довго та надійно працювали, замовляйте вікна в м Львів в перевірених часом виробників.  Спроба, зекономити на купівлі вікна сьогодні, вильється Вам в неприємні та суттєві витрати в майбутньому.