Як боротися з конденсатом на пластикових вікнах. Чому плачуть вікна

Металопластикові вікна, забезпечують хороший захист від холоду та шуму. Але з'екномивши на комплектуючих (складових) вікна, трапляються неприємні виппадки, коли металопластикові вікна "плачуть", вікна покриваються росою, а на підвіконнику з'являються калюжі.

КонденсатКонденсатКонденсатКонденсат

 

Визначаємо причини випадіння конденсату

Випадіння конденсату на пластикових вікнах - це фізичний процес перетворення пари, яка є в повітрі, в воду. Як правило, це відбуваєть в холодну пору року, коли вікно (склопакет) є найхолоднішим місцем в квартирі, волога яка є в повітрі, охолоджується і перетворюється в краплини, і осідає на склі. Надлишок вологи в повітрі спричиняє більш інтенсивну появу води на вікні.

Причини які впливають на випадіння конденсату.

  • неефективна системи вентиляції в приміщенні
  • надлишок вологи в приміщенні
  • надто широкий внутрішній підвіконник, який зменшує дію батареє
  • високий перепад температур в кімнаті та на вулиці
  • дешеві склопакети
  • нещільно закрите вікно
  • неякісно виконаний монтаж вікна
  • порушені теплотехнічні хароактеристики стін та пластикових вікон

Зменшення випадіння конденсату та запобігання випадіння конденсату при замовленні нових пластикових вікон

Найпростіше зменшити запотівання вікон, є провітрювання приміщення. Для провітрення, як правило,  вікно ставлять в положення нахилу. Якщо кут нахиляння стулки металопластикового вікна для вас завеликий, можна використати "гребінку" яка дозволяє самостійно вибирати кут нахилу, або функцію фурнітури "мікровентиляція" (якщо вона присутня). "Гребінку" можна поставити самостійно, мікровентиляцію на вікно самостійно поставити складно, для цього слід викликати нашого майстра по ремонту вікон.

grebinka

Заміна звичайних склопакетів на теплі енергозберігаючі, теж дозволяє значно зменшити, або взагалі усунути, випадіння конденсату на склопакетах.

Якщо ваше пластикове вікно у Львові закривається не щільно - з нього сифонить, взимку з таким вікном в вас будуть проблеми - в місцях продування навіть може намерзати лід. Щоб цього не сталось, Вам слід перевірити наскільки добре закривається ваше вікно, особливо з знизу та зі сторони стіни. При необхідності регулювання пластикових вікон в м. Львів, можете скористатися нашими послугами.

При купівлі металопластикових вікон не шукайте самий дешевий варіант, цікавтесь з чого  буде складатися ваше вікно - скільки камер в профілі, який склопакет, яка фурнітура, які опції має фурнітура, тощо. Зекономивши на комплектуючих вікна, ви з часом розчаруєтесь в своїй покупці, і потратите не менше коштів щоб довести вікно до пуття.