Які бувають пластикові двері

Щоб металопластикові двері працювали довго та надійно, слід правильно вибрати комплектацію та тип дверей. Металопластикові двері бувають трьох типів:
  • Балконні пластикові двері. Це пластикові двері, котрі використовуються в балконних блоках. Як правило, для виробництва балконних дверей використовують віконний профіль, віконну ручку, котра ставиться з сторони кімнати, а з сторони балкону ставиться балконна защіпка та балконна ручка, яка дає можливість прикрити за собою двері. Якщо виникає необхідність встановлення ручки з двох сторіт та можливості закривання дверей на ключ, слід використовувати полегшену дверну стулку. Балконні двері - це двері з невеликою інтенсивністю відкривання.
  • Міжкімнатні пластикові двері - це двері з середньою інтенсивністю відкривання. Як правило використовують комбінацію полегшешеної чи звичайної дверної стулки, з балконними чи накладними петлями Roto 80кг. В міжкімнатних дверях обов'язково використовують один чи два одноточкові замки або замок-рейку. Замок дозволяє зачиняти двері з обох сторін.
  • Вхідні пластикові двері - це двері з великою інтенсивністю відкривання. Як правило це вхідні двері в магазин, офісні та торгові центри, тощо. Для надійної роботи слід використовувати дверну підсилену стулку, та надійні петлі. Можливе використання з офісною чи нажимною ручкою, одним чи двома замками. Рекомендується не забути про дотягувач.