Внутрішнє підвіконня WDS

logowds ua

Підвіконня внутрішнє WDS

Внутрішні підвіконники WDS відрізняються довговічністю, стійкістю до впливу високих температур та подряпин. Вони поєднують стильний та унікальний дизайн з різними кольоровии рішеннями.  Кольорові (під дерево) внутрішні підвіконники WDS були створені для ідеального поєднання з ламінованими вікнами WDS. Якщо ж ваші вікна звиклого білого кольору, пропонуємо вам білі матові або глянцеві внутрішні підвіконники. Завдяки спеціальним стабілізаторам, підвіконники WDS не втрачають блиску та кольору. Поверхня підвіконня під мармур чи граніт надасть вашим вікнам особливого оздоблення.

Характеристики

Вологостійкість Вологостійкість. Забезпечує довгострокову експлуатацію підвіконня без загрози деформації і розшарування від вологи і вогкості
Простота у монтажі та експлуатації Простота у монтажі та експлуатації. Підвіконня WDS прості і невибагливі в експлуатації, за ними не потрібно ніякого спеціального догляду
Термостійкість Термостійкість дозволяє підвіконню WDS витримувати предмети високої температури
Елегантний дизайн Елегантний дизайн додає презентабельності і витонченості зовнішньому вигляду вікна та робить його родзинкою будь-якого інтер'єру
Висока міцність Висока міцність забезпечується особливою конструкцією внутрішніх перетинок, розробленою з урахуванням можливих навантажень
Стійкість до зносу та подряпин Стійкість до зносу і подряпин. Завдяки особливому покриттю, підвіконня WDS зберігає ідеальний зовнішній вигляд при механічних впливах у побуті

Детальніше: Внутрішнє підвіконня WDS

Антимоскитні сітки у Львові

Антимоскитні (москитні) сітки значно розширюють функціонал пластикового вікна, балконних чи вхідних дверей. Вони не тільки захищають від комарів, мух, ос та інших літаючих комах, але й захищають житло від кинутих вашими сусідами недопалків, та запобігають випадінню домашніх тварин з вікна. Широкий асортимент москитних сіток, дозволить вибрати саме те що підходить для вас.

Москитні сітки бувають наступних видів

Увага! При великих розмірах москитної сітки необхідно використовувати горизонтальну перемичку (імпост)
 • Рамні (звичайні москитні сітки)
 • Дверні
  • Балконні полегшені
  • Вхідні підсилені
 • Ролетні
 

Рамні москитні сітки

Рамна москитна сітка - це самий простий та найпоширеніший тип сітки. Вона підходить для більшості типів вікон, легко монтується та демонтується, її легко мити та доглядати. Окрім того, це найдешевший варіант з москитних сіток.

 

Варіанти кріплення рамних москитних сіток

Металеве Z-кріплення Металеве Z-кріплення. Найчастіше використовується. Металеве Z-кріплення дозволяє легкко встановлювати та при потребі знімати москитну сітку. При монтажі не шкодиться профіль вікна
Пластмасове кріплення Пластикове кріпллення під москитну сітку кріпиться ззовні на вікно. Перший монтаж складніший ніж в попередньому варіанті, наступні монтажі-демонтажі легкі. Недоліком такого кріплення є те що це кріплення кріпиться ззовні на шурупи, тобто в профілі вікна, ззовні, робляться отвори, і якщо Ви пізніше захочете позбутися москитних сіток, отвори залишаться.
Підпружинене внутрішнє кріплення Найрідше використовується. Недолік - теж додаткові отвори в пластиковому вікні.
 

Відкривні москитні сітки

Балконна москитна сіткаБалконна москитна сітка

Балконні москитні сітки, виготовляються з профілю середньої жорсткості, відкриваються на вулицю, фіксація в закритому положенні відбувається за допомогою магнітів. Для жорсткості обовязковий горизонтальний імпост. Призначені для використання на вікнах та балконних дверях. Хоча на балконних дверях, як показує досвід, цей профіль заслабкий.

 

Дверна підсилена москитна сіткаДверні підсилені москитні сітки, виготовляються з підсиленого профілю, дуже жорсткі, фіксація в закритому положенні відбувається за допомогою магнітів, петлі підпружинені, завдяки чому, двері закриваються самостійно. Внизу дверей йде широкий профіль, який надає додаткової жорсткості, та додатково захищає сітку. Імпост по горизоналі обовязковий. Дверні москитні сітки призначені для встановлення на вхідні та балконні двері.

 

Ролетні москитні сітки

Ролетна москитна сіткаРолетні москитні сітки чудово підходять для захисту вікон та дверей. Перевагами ролетних москитних сіток є те що немає необхідності в холодний період року знімати її та перейматися тим де її зберігати. Користуватися сіткою ролетного типу можна по мірі необхідності. Сітка малозамітна. Ролетні направляючі дозволяють рухатися москитній сітці в обох напрямках. Ізоляція забезпечується за рахунок щіток, які знаходяться в бокових направляючих. Алюмінієвих короб захищає згорнуту сітку від агресивної дії зовнішнього середовища.

Ролетна москитна сіткаРолетна москитна сітка

Недоліком є їх висока ціна, окрім того ролетні москитні сітки погано захищають домашніх тварин від випадання. При найменшому надавлюванні на неї, вона виходить з кріплень, тим самим дає доступ вашій домашній тваринці до вулиці.

 

Кольори москитних сіток

Біла антимоскитна сітка Коричнева антимоскитна сітка

Біла москитна сітка

Коричнева москитна сітка

Ціна на москитні сітки від кольору не залежить!
 

Як самостійно заміряти звичайну рамну москитну сітку

rul

Інструкції по замірах та консультації по телефону - безкоштовні!

Для замовлення рамних москитних сіток вам необхідно заміряти світловий проєм вікна. Для цього вам знадобиться звичайна рулетка. Відкриваєте створку вікна і міряєте внутрішній розмір світлового проєму - від резинки до резинки по ширині та аналогічно по висоті вікна.

Як заміряти москитну сітку у львові

Якщо Ви не хочете займатися замірами москитних сіток самостійно, Ви можете скористатися послугами нашого замірника. Послуга зняття замірів в нашій компанії платна

 • Якщо ви проживаєте в м. Львів, вартість виїзду фахівця 80 грн.
 • Якщо Ви хочете викликати фахівця в область, це становитиме 80 грн + 8 грн. за 1 км.

Ціни на москитні сітки у Львові

Мінімальна розрахункова площа однієї мокитної сітки - 0,7 м2.

 
Москитна сітка
Ціна, грн/м2
Звичайна рамна 250 грн
Балконна відкривна 350 грн
Дверна підсилена 850 грн
Ролетна, від 900 грн

 

Додаткові комплектуючі
Ціна, грн/компл
Пластикове кріплення 10 грн
Пружинне кріплення 40 грн

 

Заміри, монтаж та доставка
Вартість
Заміри у м. Львів 80 грн
Заміри за межами м. Львів 80грн + 10грн/км
Монтаж віконних москитних сіток (доставка врахована) 80 грн
Монтаж дверних мосиктних сіток (доставка врахована) 300 грн /шт
Монтаж ролетних москитних сіток (доставка врахована) 300 грн /шт
Доставка (якщо не потрібен монтаж) 80грн + 10грн/км
 

Догляд за москитними сітками

В догляді за москитними сітками немає нічого складного. Єдине виключення становлять ролетні москитні сітки. Якщо рамні москитні сітки (це ті що кріплятьсядо віконної чи дверної рами) можна легко самостійно зняти, то ролетні при демонтажі можна пошкодити і тому їхню чистку краще залишити спеціалістам.

Чим краще чистити

 • Для миття найкраще використовувати слабкий розчин мильної води кімнатної температури. Категорично забороняється мити москитну сітку гарячою водою.
 • Мити москитку сітку рекомендується тільки м'якою щіткою, губкою чи ганчіркою. При митті не потрібно докладати сильних зусиль. 
 • При потребі пил можна спробувати пилососом, але попередньо поставивши на ньому мінімальну потужність всмоктування.

Рекомендація по експлуатації

 • Мити москитні сітку рекомендується один-два рази на рік
 • На зиму (під час морозів) сітку необхідно знімати (не рекомендується її викороистання в мінусову температуру).
 • Зберігати в вертикальному положенні
Правильний догляд та експлуатація, дозволить надовго зберегти зовншіній вигляд та технічні характеристики виробу.

Коротка інформація про ціни на москитні сітки у Львові на іншому нашому сайті

Зовнішні підвіконники

zp

Зовнішні підвіконники виготовлені з стального оцинкованого металу з полімерним покриттям товщиною 0,4мм. Стандартні кольори зовнішніх підвіконників це білий, коричневий та сірий.  При потребі зовншніній підвіконник може бути в текстурі "золотого дуба".

Також надаємо послуги гнуття зливів, дашків, тощо по вашій схемі.

Ціни на зовнішні підвіконники (відливи)

Детальніше: Зовнішні підвіконники

Підвіконня внутрішнє Danke

danke logo

danke pereriz 2

Якісні внутрішні підвіконники Danke, ширина котрих від 100 мм до 700 мм, з кроком 50мм, та в довжину до 6000 мм, є чудовим економічним рішенням в порівнянні з деревяними та мармуровими підвіконииками. Достатньо велика колірна гамма дозволяє точно підібрати колір внутршнього підвіконника Danke, по відношенню до вікон чи інших декоративних матеріалів.

Переваги внутрішніх підвіконників Danke

 • Сертифікати якості
 • Екологічність
 • Стійкість до агресивного середовища
 • Ідеально рівна глянцева поверхня
 • Велика колекція декорів
 • Ексклюзивна форма та конструкція
 • Підвищена термостійкість
 • Паро та вологостійкість
 • Стійкість до подряпин
 • Легкість в догляді
Детальніше: Підвіконня внутрішнє Danke

Підвіконня внутрішнє Openteck

opentech

Підвіконники "Open Teck" це продукція українського виробника, яка відповідає європейським стандартам якості. Ламінована поверхня забезпечує зберігання кольору навіть при прямому попаданні сонячних променів. Легкість в експлуатації та догляді забезпечує підвіконникам Open Teck широке використання в приміщеннях різного типу.
Оптимальне співвідношення якості з низькою ціною робить підвіконники OpenTeck лідером в свому сегменті товарів. Низька ціна на внутрішні підвіконники OpenTeck, не впливає на їх якість, завдяки чому вони користуються високим попитом не тільки на території України.

Розміра підвіконників Openteck

Детальніше: Підвіконня внутрішнє Openteck