Холодні розсувні вікна на балкони у Львові

Холодні алюмінієві розсувні конструкції для оскління балконів та лоджій у Львові.

Ми пропонуєм Вам холодні алюмінієві розсувні вікна у Львові з профілів системи Alutech ALT 100. Розсувні конструкції захищають балкони та лоджії від дощу і вітру, шуму і пилу, незначно покращують теплоізоляцію, створюють додатковий захист та комфорт. Можна створювати конструкції з глухими, відкривними та розсувними елементами. Система розсувних вікон може бути виконана на подвійній чи потрійній направляючій. Кількість стулок конструкції може комбінуватися залежно від габаритів проєму.

Переваги розсувних балконів з балконної розсувної системи Alutech Alt100:

Захист від надмірної вологи
Система дренажних отворів в нижній рамі розсувної частини балкона, нахил її площини та спеціальні заглушки забезпечують виведення конденсату, та запобігають попаданню вологи.
Якісні ролики
Конструкція роликів дозволяє регулювання створки по висоті та забезпечує плавний хід.
Ущільнення з щіткою
Щітковий ущільнювач надає захист від зовнішніх впливів та перешкоджає вібрації створок.
Легкий демонтаж стулок
Стулки легко знімаються, що значно облегшує догляд за розсувним балконом. Знявши стулки можна легко їх помити та поставити на місце.
Захист від випадання стулки
Спеціальні обмежувачі переміщення створки вверх виключають можливість її випадання при поривах вітру. При цьому забезпечується великий захист від несанкціонованого проникнення в приміщення.

Профіля системи ALT100 покриваються поліефірним порошковим матеріалом, що забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів та довговічність.

Призначення і застосування:  ALT100 дозволяє проектувати і виготовляти віконні розсувні, відкривні та глухі конструкції на балкони і лоджії , які гармонійно впишуться в архітектуру будь-якої будівлі у львові.