Алюмінієві конструкції

Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, теплі та холодні розсувні конструкції. Виробництво та продаж.

Наше підприємство займається виготовленням та встановленням конструкцій з алюмінієвих профілів. Ми можемо працювати з різними профільними системами, але як правило працюємо з наступними алюмінієвими системами, які покривають широкий діапазон характеристик та цін. Від дешевих до дорогих, та від виробів з високою якістю комплектуючих до посередніх.

Алюмінієві профільні системи які ми використовуємо:

reynaers logologo yawalalutech logozenit logo
  • Reynaers. Бельгійські системи алюмінієвих профілів. Широкий спектр алюмінієвих консктрукцій, фасади, зимові сади, офісні та інші перегородки, теплі та холодні віконні та дверні конструкції, розсувні вікна і двері. Профіля найвищої якості і відповідно найвищої ціни.
  • Yawal. Алюмінієвий профіль польського виробництва. Можливість виконання фасадів, скляних дахів, зимових садів, алюмінієвих офісних перегородок, теплих і холодних алюмінієвих вікон та дверей, теплих розсувних систем. Алюмінієві системи вище середньої якості з помірною ціною.
  • Alutech. Білоруські алюмінієві профіля. Фасадні конструкції, теплі та холодні вікна та двері, цікава система офісних перегородок, холодні розсувні системи. Профіля середньої якості та середньої ціни.
  • Зеніт. Дешева українська алюмінієва профільна система. Як правило з профілю Зеніт виготовляють фасадні конструкції, теплі та холодні вікна і двері, перегородки, тощо. Якість профілів нижче середнього, вартість - найнижча.

Увага. При необхідності, можливе виконання замовлення з алюмінієвих систем вказаних Замовником

Теплі та холодні алюмінієві вікна і двері

Алюмінієві конструкції бувають теплі та холодні. Якщо конструкція межує з вулицею, вона повинна бути виконана з теплого алюмінію, який забезпечує вищі теплові показники в порівнянні з холодним алюмінієм. Профіль називається теплим, якщо зовнішня та внутрішня частина алюмінієвого профілю розділена спеціальними елементами з армованого скловолокном поліаміду. Алюмінієвий профіль, холодніший за пластиковий, щоб наблизити теплові характеристики алюмінієвих профілів до пластикових, в алюмінієвих профілів збільшують його товщину, та кількість камер. Відповідно, тим самим збільшуючи і вартість профілів. Нижче зображено переріз теплих та холодного алюмінієвих вікон системи Yawal.

Алюмінієві конструкції є більш жорсткими в порівнянні з металопластиковими, вони більш надійні та міцні, тому якщо Вам необхідні вхідні двері з високою інтенсивнісю відкривання, рекомендуємо надати перевагу алюмінієвим дверям. Алюмінієві двері теж бувають теплими (як правило це зовнішні двері), та холодними (переважно внутрішні двері). Двері з алюмінію у Львові, можуть додатково комплектуватися дотягувачем, додатковим замком, можуть мати офісну або нажимну ручку.

Алюмінієві теплі розсувні системи.

Алюмінієві профіля дозволяють виготовляти теплі розсувні системи з стулкою висотою до 3 м. та максимальною вагою стулки до 400 кг. Можливе виконання в Польській алюмінієвій системі Yawal DP-150 та Бельгійській Reynaers CP-96, CP-130 та CP-155. Такі розсувні системи з алюмінію у Львові, дозволяють при відкриванні отримати величезний простір. Оптимальні для встановлення в приватні будинки, на тераси, зимові сади та балкони. Принцип відкривання алюмінієвих дверей - підйомно-розсувна система.

Алюмінієві офісні перегородки.

Алюмінієві офісні перегородки виконуються, як правило, з холодного алюмінію. Їх можна виконувати з усіх профільних систем. Yawal, Reynaers, Alutech, Зеніт. Алюмінієві перегородки виконуються з віконно-дверної холодної системи або з спеціалізованої системи офісних перегородогок Alutech ALT 110. Офісні перегородки дозволяють створювати схожі чи різні за функціоналом та дизайном приміщення: робочі місця, холи, переговорні, розділяти місця в торгових центрах.

Алюмінієві офісні перегородки є більш міцними за металопластикові, вони виглядають легкими та естетичними. Крім цього, алюмієвий профіль може бути різної текстури, кольору та декору: від звичайного білого до декорованого під дерево, може бути гладким на дотик, а може бути покритий антивандальним покриттям.

Алюмінієві перегородки з спец серії Alutech ALT 110, дозволяють комбінувати в будь-якому порядку глухе, скляне заповнення, добавляти жалюзі, передбачають місце під прокладення офісних комунікацій, та дозволяють розмістити в необхідних місцях вимикачі та розетки.

Фасадні системи та зимові сади

Для оскління фасадних стін, дахових ліхтарів, створення зимових садів та інших просторових конструкцій використовують стійково-ригельні фасадні системи. Несучою конструкцією виступають вертикальні (стійки) та горизонтальні (ригеля) алюмінієві профіля, які як правило мають видиму ширину 50 мм. В залежності від розмірів конструкції використовуються стійки та ригеля різної глибини. В комірки, отримані від поєднання стійок та ригелів вставляються різного типу заповнення - звичайні склопакети, непрозорі - глухі елементи, віконно дверні конструкції. При потребі можна використовувати склопакети з різною товщиною скла, скло різних кольорів, та різних функції (безпечне, енергозберігаюче, сонцезахисне, тощо).

Фасадні конструкції можуть бути різного кольору та текстури, можуть бути виконані "під дерево", також доступне виконання внутрішньої та зовнішньої сторони в різних кольорах. Ми пропонуємо фасадні конструкції та зимові сади у Львові з алюмінієвих профілів українського та закордонного виробництва Yawal, Reynaers, Alutech, Зеніт.

Холодні алюмінієві розсувні конструкції для оскління балконів та лоджій у Львові.

Ми пропонуєм Вам холодні алюмінієві розсувні вікна у Львові з профілів системи Alutech ALT 100. Розсувні конструкції захищають балкони та лоджії від дощу і вітру, шуму і пилу, незначно покращують теплоізоляцію, створюють додатковий захист та комфорт. Можна створювати конструкції з глухими, відкривними та розсувними елементами. Система розсувних вікон може бути виконана на подвійній чи потрійній направляючій. Кількість стулок конструкції може комбінуватися залежно від габаритів проєму.

Детальніше про холодні розсувні вікна на балкони Alutech у Львові

 

Ціни на алюмінієві вікна, двері фасади, зимові сади, офісні перегородки, та розсувні системи

Вартість алюмінієвих конструкцій розраховується індивідуально, тому дізнатися ціну Ви можете зателефонувавши на наші телефони, або надіславши електронного листа.