Вікна з профілю KBE Львів

Вікна з профілю KBE

Вікна з профілю KBE

Металопластикові вікна та двері з німецького профілю KBE є взірцем якості, надійності та довговічності. Можливе виконання вікон з трьох, п'яти та шестикамерного профілю.

Вікна з профілю WDS Львів

Вікна з профілю WDS Львів

Вікна з профілю WDS

Якісна українська профільна система для вибагливого покупця. Вікна з профілю WDS рекомендують для встановлення в квартири, приватні будинки та котедджі.

Вікна з профілю TRIO Львів

Вікна з профілю ТРІО

Вікна з профілю TRIO

Економна українська профільна система. Для більшої конкурентноспроможності.

Алюмінієві конструкції Львів

Алюмінієві вікна двері та балкони львів

Алюмінієві конструкції

Пропонуємо вікна та двері, офісні перегородки, зимові сади, фасадні та розсувні конструкції з теплого та холодного алюмінію. Виконуємо конструкції з алюмінієвих профілів Yawal, Reynaers, Alutech, Зеніт.

Металопластикові та алюмінієві вікна та двері у Львові

Що ви отримаєте замінивши старі вікна на нові металопластикові вікна

В квартирі чи будинку стане тепліше. Всі запропоновані пластикові системи розраховані на оптимальне теплозбереження навіть в найхолодніші зими. Однокамерні та двокамерні енергозберігаючі склопакети зменшать втрату тепла через прозору частину пластикового вікна.

Стане суттєво тихіше. Навіть з використанням звичайних провілів та однокамерного склопакету ви одразу відчуєте різниці. Але якщо вам потрібна додаткова звукоізоляція на вікна, повідомте про це менеджеру-консультанту, він запропонує вам більш "тихіший профіль" та спеціальний звукопоглинаючий склопакет.

З новими вікнами, в кімнатах з'явиться більше світла. Адже в наших склопакетах ми використовуємо лише якісне скло класу М1 європейського виробництва.

Завдяки додатковим опціям віконної фурнітури, приміщення можна провітрювати навіть при закритих вікнах (перевірте чи включили цю опцію в ваше вікно). Якісна та надійна німецька фурнітура Siegenia Favorit дозволяє легко відкривати, нахиляти та герметично зачиняти ваші нові пластикові вікона у Львові.

Як замовити та купити металопластикове вікно у Львові

Попередні заміри проєму.
За допомогою рулетки самостійно заміряйте ширину та висоту проєму, в який ви хочете поставити вікно.
Розрахунок вартості конструкції
Зателефонуйте до нас в офіс, де наші консультанти допоможуть підібрати необхідну конфігурацію вікна, та здійснять розрахунок ціни вікна згідно ваших розмірів.
Виклик замірника
Якщо вартість вікна вас влаштовує, консультант запише вас на безкоштовні заміри вікон. Нащ замірник зв'яжеться з вами, та проведе заміри в зручний для вас час.
Оформлення замовлення
Після точних замірів, оформляється замовлення, вноситься передоплата, і замовлення поступає на виробництво
Доставка та монтаж вікон
Після виготовлення вікон, монтажна бригада домовляється з вами про дату та час монтажу. Якщо в вас немає змоги поставити вікно в день дзвінка, монтаж переноситься на зручний день.

Екологічний профільКупити вікна з металопластику у Львові можна без будь-якого страху. Наші вікна виготовляються з екологічно чистого металопластику, який не виділяє шкідливих речовин і тим самим безпечний для здоров'я.

 
Переваги замовлення металопластикових вікон в нашому підприємстві:
термінове вікноТермін виготовлення
Завдяки виробництву можливе виготовлення металопластикових вікон в найкоротший термін. Доступна послуга термінове вікно.
pr4Безкоштовні заміри вікна
Виклик замірника безкоштовний. Замірник приїде в зручний для Вас час, та в найкоротший термін, попередньо узгодивши з Вами час свого приїзду.
 
ПП "Європейські склопрозорі конструкції" може гарантувати, що з нашими металопластиковими вікнами у львові ви забудете про перетяги, холод та продування і якщо ви хочете отримати надійне вікно, сміливо обирайте наше підприємство.

Від чого залежить ціна на пластикові вікна Львів

Замовляючи вікно, завжди цікаво знати що саме впливає на ціну вікна, чому в одних фірмах ціна на пластикове вікно того ж розміру менша ніж в інших? На вартість вікна впливає його комплектація, вибір котрої залежить від побажань замовника до майбутньої конструкції. Ціна профілів та комплектуючих складає найбільшу частину варторсті вікна. Якісні фурнітура, склопакети, пластикові профіля, товщина армування впливає не лише на ціну, але й на довговічність та експлуатаційні характеристики вікна. Виробник пластикових вікон та дверей ПП "ЄСКО" пропонує своїм клієнтам низькі ціни на якісні металопластикові вікна у Львові та Івано-Франківську.

 

Ремонт та регулювання вікон

Металопластикові та алюмінієві вікна та двері, як і всі інші товари потребують сервісного обслуговування, або й навіть ремонту. Якщо вікно закривається не щільно, його слід відрегулювати. Якщо ручка повертається не до кінця, або при закритті вікна чути неприємний металевий звук, слід пошвидше викликати майстра по ремонту вікон, зволікання може привести до поломки фурнітури. Послуга терміновий ремонт - можливе виконання регулювання та ремонту у Львові в день вашого дзвінка.

Наше підприємство надає наступні послуги у м Львів:

  • Регулювання пластикових вікон та дверей
  • Ремонт та заміна ручок і фурнітури на вікна
  • Заміна дверних та віконних петель
  • Переробка відкривного вікна на ухильно-відкривне
  • Інші ремонтні роботи пов'язані з пластиковими вікнами та дверима

Заміна склопакетів

Пропонуємо виготовлення нових, однокамерних та двокамерних , енергозберігаючих та сонцезахисних склопакетів. Якщо в вас розбився склопакет, або він почав запотівати з середини, чи ви просто хочете замінити старі звичайні склопакети на нові егергозберігаючі чи сонцезахисні Solar, звертайтесь до нас. В нас ви можете купити склопакети необхідної вам товщини та конфігурації.

Ми пропонуємо наступні послуги у Львові:

  • Заміна розбитого склопакету
  • Заміна звичайних склопакетів на енергозберігаючі
  • Заміна звичайних склопаетів на сонцезахисні Solar
  • Склопакети з використанням непрозорого скла - сатин, кризет
  • Склопакети з використанням каленого скла та триплекс

Супутні товари

При купівлі вікон, часто виникає необхідність заміни внутрішніх підвіконників чи зливів, або дехто хоче дозамовити антимоскитні сітки чи ролетні штори на вікна. Ми пропонуємо наступні супунтні товари для вікон:

Як купити нові металопластикові вікна у Львові

Як купити нові металопластикові вікна у Львові

Якщо Ви вирішили поміняти всі старі вікна в квартирі чи приватному будинку на нові, надійні та недорогі металопластикові чи алюмінієві вікна від виробника. Що робити далі? На ринку є безліч фірм які виробляють, чи перепродують металопластикові вікна, газети та почтові скриньки забиті оголошеннями про дешеві пластикові вікна у Львові. Як серед цього різноманіття вибрати справді надійного та якісного виробника? Купити самі дешеві вікна і потім взику знову заклеювати їх папером? чи купити самі дорогі переплативши їх вартість, та оплативши вартість роботи посередника? Звертайтесь в надійну фірму, яка є виробником металопластикових вікон, яка працює на ринку львова не один рік, та має великий досвід роботи і хороші відгуки тих хто вже став клієнтами цієї компанії.  При порівнянні цін на пластикові вікна у Львові, порівнюйте вікна по всім характеристикам, а не тільки по кількості камер в профілі.

Наше підприємство має ряд переваг над іншими фірмами які продають пластикові вікна у Львові: в нас є більш ніж десятилітній досвід роботи, в нас є власне виробництво пластикових та алюмінієвих конструкцій. Наші спеціалісти знайдуть підхід до кожного клієнта, вони безкоштовно проконсультують та дадуть відповідь на всі питання замовника. В нас Ви можете замовити вікна будь-якої складності, конфігурації та кольору.

Від якості нових металопластикових вікон залежить комфорт та затишок в вашій оселі.